четверг, 30 июля 2020 г.

Альбом з метеликами від Людмили Половинко. Натхнення до Challenge #7


Привітики!
З вами я, Людмила Половинко


Коли я обирала собі матеріали для дизайнерської посилки, з цієї колекції  планувала зробити листівки чи коробочки, але коли я отримала усі ці вирізалки та висічки мої плани кардинально змінились)). Мені стало шкода різати цей папір на листівки, тому вирішила створити альбом. У останніх нових колекціях, як на мій смак, висічки та вирізалки ідеального розміру для усіх видів робіт, вони гарно впишуться як в маленькі листівки так і в великі альбоми.
  Так як я любитель вирізалок, тому усе вирізала, а потім використовувала для декору альбому. Папір в колекції нвжних пастельних кольорів, тому мені захотілось додати контрасту, який в мене у вигляді крафтових висічок і вирубки, за допомогою якого я ще більше підкреслила ніжність самої колекції.

   Використовувати усю лінійку товарів з колекції, яку пропонує виробник значно простіше, так як дизайнери, які працювали над її створенням все продумали і створили багато елементів декору, який ідеально пасує до паперу. Особливо, раджу використовувати усю лінійку декору саме початківцям, так можна сворити ідеально гармонійну роботу, якщо у вас ще немає стільки досвіду щоб все самому підбирати.

З вами була, 

Комментариев нет:

Отправить комментарий