вторник, 9 июня 2020 г.

Сонячні листівки від Людмили Половинко


Привітики!
Я, Людмила Половинко  @polovinkoliudmila,  люблю робити листівки серіями і, як мінімум по дві з однієї колекції, що значно скорочує час для їх виготовлення.  Значно економиться час на тому, що матеріали і так вже розкладені на столі, тому не витрачається на це час.

Мої листівки з нової колекції "Mice's Stories" - "Мишині історії", яка яскрава та по літньому сонячна, що саме зараз , коли сонця на вулиці мало, особливо натхненно твориться з цих матеріалів.Хоч мої листівки зроблені і з однієї колекції паперу, але я їх зробила з різних палітр. Одна в мене з яскравими жовтими акцентами, а інша - з синіми. А обєднюючим елементом у двох листівках є карточки та метелики.Я не часто роблю квіти ручної роботи, за вийнятком маленькі квіточки, які підпихаю в різних місцях композиції, де потрібно заповнити пробіл. А тут мене так надихнуло, що квіти зробились самі собою))У жовтій листівці я використала квіти лише власного виробництва, хоч їх виготовлення займає багато часу, але воно того варте: ідеальне попадання в палітру та жодного чужородного немає))


В кожній листівці я використала багато вирізаних елементів з листа для вирізання, а в кінці мені не вистарчало маленьких гілочок та квіточок, якими б можна було довершити композицію. Як результат, в хід пішов листок з колекції з маленькими гілочками, які я повирізала і завершила свої листівки.Колекція дуже крута та натхненна, тому це не останні мої роботи з неї, скоро буде ще щось новеньке, тому що мене не спинити))

З вами була, Людмила Половинко

Комментариев нет:

Отправить комментарий