суббота, 11 января 2020 г.

Новорічний будиночок від Людмили Половинко.


Привіт.
Сьогодні з вами я, Людмила Половинко @polovinkoliudmila до вас з новим новорічним декором. З нашої новорічної колекції я зробила святковий яскравий будиночок для декору робочого столу у період новорічних свят.


 Останній місяць видався особливо шаленим на підготовку до свят: закупка подарунків, підготовка декору, виконання замовленнь, що часу для втілення усіх своїх ідей не вистарчає. Але я знайшла вільну хвилинку щоб зробити декор для себе, щоб він мене надихав усі свята.

Шаблон для свого будинку я знайшла в інтернеті, вирізала його з листа з новорічної колекції, а для його декору взяла висічки та вирізалки, які є в колекції. Я люблю вирізати , тому вирізаю з паперу все, що можна, а вже згодом використовую усі ці висічки для декору.


Квіти я робила з наших висічок, додала тичинок, надала об"єм усім пелюсткам і вийшла чудова пуансетія, яка ідеально підходить до колекції. 


І останнім штрихом стало нанесення білих бризгів акриловим грунтом, що додало ефекту зимової засніженої роботи та об"єднало усі деталі в одне ціле. А ще нанесла топінги та присипала снігом. Ось так за декілька годин декор для мого столу готовий і вже піднімає святковий настрій.
Материалы коллекции "Merry Christmas":

2 комментария:

  1. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить
  2. Много уютен,празничен дом :) !Поздравления и вдъхновена нова година!

    ОтветитьУдалить